• Začiatok šk. roka 2023/2024

• pre 1. ročník - 8.00 hod. v átriu školy (v prípade nepriaznivého počasia v telocvični)

- príchod do školy medzi 7.30 až 7.55 hod. od Šafárikovej ulice

- pri vstupe sa dozviete od zamestnancov, do ktorej triedy Vaše dieťa patrí (z dôvodu ochrany osobných údajov – GDPR – nemôžeme zverejňovať zoznamy žiakov)

- po slávnostnom otvorení šk. roka sa v triedach dozviete všetky potrebné informácie, predpokladaný koniec je do 10.00 hod, potom žiaci odchádzajú domov

pre 2. až 9. ročník - 10.00 hod. v triedach

- príchod do školy medzi 9.50 až 10.00 hod.

- rozdelenie žiakov 5. ročníka bude zverejnené pri vstupe do budovy v prvý školský deň

- v triedach sa dozviete všetky potrebné informácie, predpokladaný koniec je o 11.00 hod., potom žiaci odchádzajú domov

POZOR! Prvý školský deň 4.9.2023 sa v ŠJ nevarí a nie je v prevádzke ani školský klub detí. Obedy a ŠKD fungujú až od 5.9.2023.